Hirdetések 2019. június 01.

Hirdetések

2019. június 01.

Urunk Mennybemenetele

• Júniusban folytatjuk a délutáni litániákat, hiszen június Jézus Szíve hónapja. A májusi litániáknak megfelelő rendben: ¾ 5 kor Jézus Szíve Litániát imádkozunk, előtte ¼ 5 kor imádkozzuk a szent rózsafüzért. 17.00-kor szentmisét ünneplünk. Szombaton és vasárnap az esti 1/2 7-es szentmise előtt, 1/4 7-kor imádkozzuk a Jézus Szíve litániát, előtte ¾ 6 kor rózsafüzér imádság van.

• Június3-tól nyári nyitvatartás lép életbe az irodában:
o Hétfőn 9.00-12.00 óráig
o Csütörtökön 15.00-16.30 óráig
tart nyitva az iroda
Sürgős lelkipásztori esetekben (temetés, betegek kenete stb.) az atyák elérhetők minden szentmise után a templomban.

• Június 6-a elsőcsütörtök, 15.00 órától imaóra van a templomban, utána rózsafüzér, Jézus Szíve litánia, majd szentmise következik.

• Június 7-e elsőpéntek, 7.15-kor és 18.30-kor vannak a szentmisék, előtte gyónási lehetőség. A két szentmise között egésznapos szentségimádást tartunk, melyre óránként a sekrestyében lehet feliratkozni.

• Június 8-án tartjuk az elsőszombati ájtatosságot, ¾ 6 kor rózsafüzért imádkozunk, ¼ 7 kor litániát mondunk, 18.30-kor ünnepeljük a szentmisét. A szentmise után reggel 01.00 óráig virrasztást tartunk a templomunkban, amire a nagycsütörtöki virrasztáshoz hasonló módon lehet jelentkezni.

• Június 9-én pünkösdvasárnap du. 16.00 órakor tartja a Járdányi Pál zeneiskola a hagyományos pünkösdi koncertját templomunkban. Mindenkit szeretettel várunk.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.