Templomunk Hirdetései 2016. Karácsony

• Hálásan köszönjük mindazok segítségét akik a plébániai adventi karácsonyvárás és a karácsony előkészítésében segítettek.
• A karácsonyi ünnepkörben dec. 19-én tartunk irodai szolgálatot, dec. 20 és jan. 2-a között nem lesz nyitva az iroda. Sürgős esetekben minket atyákat kell keresni.
• dec. 20-án kedden 17.00-tól a Katolikus Iskola ad karácsonyi műsort templomunkban, 21-én szerdán pedig a Bárdos iskola énekkara ad hangversenyt.
• Miserend karácsonykor: dec. 19-23-ig. H-P-ig rorate misék lesznek 6.00-tól. Dec. 24-én sem 6.00-kor, sem 18.30-kor nem lesz mise, hanem 24.00-kor, éjfélkor. 24-én délután 16.00-kor lesz a templomunkban a betlehemi játék
• dec. 25-én karácsony napján (vasárnap) és 26-án karácsony másnapján (hétfőn) ünnepi miserend lesz, 4 misével.
• dec. 27-én, Szent János evangelista ünnepén 18.30 kor lesz szentmise, melynek keretében elvégezzük a hagyományos János-napi bormegáldást templomunkban.
• Dec 31-én szombaton a 18.30 kor tartandó szentmise keretében tartjuk az évi végi hálaadást, Te Deumot. 31-én 23.30kor szentségimádást tartunk, éjfélkor szentségi áldással, és ezt követően plébánia koccintással.
• Jan. 1-én vasárnap a szokásos ünnepi miserend lesz.

Kegyelemteljes, áldott Karácsonyt kívánunk minden kedves Testvérünknek!

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.