Karácsony 2018

• December 16-án, vasárnap egyházi szolgálatot látunk el a városi Mindenki Karácsonyán, 17.00-kor.
  • December 19-én szerdán a Bárdos Iskola hagyományos karácsonyi koncertje lesz 17.00-kor. Ekkor Virágh András és Gion Zsuzsanna művészpáros is fellép, és gyűjtést rendezünk templomunk orgonájának felújítására. A műsort a plakáton találjátok. Ezen a napon reggel 7.15-kor tartunk Istentiszteletet templomunkban.
  • December 20-án csütörtökön a Katolikus Iskola tarja karácsonyi műsorát a templomban 17.00-kor. Ezen a napon reggel 7.15-kor tartunk Istentiszteletet templomunkban.
  • December 21-én pénteken a Katolikus Iskola tart szentmisét templomunkban 8.00-kor. Ezen a napon nem lesz külön szentmise, hanem ezen veszünk részt.
  • December 22-én 9.00 órától karácsonyi takarítás és díszítés lesz a templomban.
  • December 24-én 16:00 órától betlehemes játékot mutatnak be a hittanosok templomunkban.

Az „éjféli mise” 22.00 órakor kezdődik, előtte 21:30-kor nyitjuk a templomot.

• December 25-én kedden és 26-án szerdán, karácsony napján és másnapján ünnepi miserendet tartunk (8.00, 9.00, 18.30).
  • Köszönjük mindazok segítségét, akik segítségükkel, munkájukkal, adományaikkal és imádságukkal hozzájárultak a karácsony méltó megünnepléséhez.
  • December 27-én csütörtökön Szent János apostol ünnepén 17.00-kor lesz szentmise, amelynek keretében megáldjuk plébániánk adományokból készült idei miseborát. Ha valaki szeretné saját borát megáldatni, azt is elhozhatja erre a szentmisére.
  • December 28. csütörtöktől a hétköznapi szentmisék újból a szokott időben, 17.00-kor kezdődnek.
  • December 31. Szent szilveszter Pápa emléknapja. Az esti misében (17.00h) adunk hálát az elmúlt esztendőért. Mise után hálaadó szentségimádást tartunk.
  • Január 1. kedd, a Szűzanya Istenanyaságának parancsolt ünnepe, Két szentmisét tartunk: 8.00, és 18.30.
  • Az iroda a két ünnep között zárva tart, január 2-án nyitunk. Sürgős esetekben misék után elérhetőek vagyunk.

Istentől megáldott, békés karácsonyt és Új esztendőt kívánunk!