Végső búcsú Lasztovicza Jenő országgyűlési képviselőtől

Lasztovicza Jenő gyászjelentés

Lasztovicza Jenő gyász

A tapolcai Római Katolikus Plébánia részvétnyilvánítása

Lasztovicza Jenő, körzetünk országgyűlési képviselője, hitvalló keresztény, egyházközségünk aktív tagja volt. Plébániánk életét sok éven keresztül jelentősen támogatta. Betegségét méltósággal és keresztény reménnyel viselte; szentségekkel megerősítve hunyt el.

Egyházközségünk szívbéli együttérzését és őszinte részvétét fejezi ki Lasztovicza Jenő családjának, továbbá imádkozik az elhunyt lelki üdvéért, és megemlékezik róla a vasárnapi szentmisékben.

Az ő és családja kérése szerint temetése a katolikus szertartás szerint zajlik a következőképpen:

• 2015. január 17-én 11:30-kor dr. Márfi Gyula érsek úr, Szakács Péter plébános és dr. Csernai Balázs a koncelebráló atyákkal együtt mutat be érte gyászmisét a katolikus Nagytemplomban (Tapolca, Templom-domb 5.), majd
  • ezt követően 13:00 órakor helyezik őt örök nyugalomra  a tapolcai Új Köztemetőben.

jeno temetes 2 lasztovicza2-jpeg.exact729x486 lasztovicza5-jpeg.inbox1673x800 lasztovicza 3

dr. Márfi Gyula Beszéde Lasztovicza Jenő Gyászmiséjén

dr. Csernai Balázs Beszéde Lasztovicza Jenő Gyászmiséjén